Primjer pisma ponude za posao

Autor: Randy Alexander
Datum Stvaranja: 28 Travanj 2021
Datum Ažuriranja: 16 Svibanj 2024
Anonim
Molba za posao - motivacijsko pismo
Video: Molba za posao - motivacijsko pismo

Sadržaj

Pismo s ponudom za posao dostavlja se kandidatu koji ste odabrali za radno mjesto. Najčešće se kandidat i organizacija usmeno dogovaraju o uvjetima zapošljavanja, a pismo o ponudi posla potvrđuje verbalne dogovore.

Općenito, kandidat je naznačio da će prihvatiti položaj, pod navedenim uvjetima, prije izrade pisma. Međutim, smatrajte prihvaćanje pozicije uvjetnim dok pismo o ponudi i ugovor o povjerljivosti, ako ga koristite, ne budu potpisani.

Pismo ponude za posao

Sljedeće pismo s ponudom posla prilagođeno je visokom direktoru ili izvršnoj vlasti. Izvršni ugovori često su mnogo duži od onih prosječnog zaposlenika jer postignuti sporazumi mogu pokriti sve, od naknade, premještanja troškova i potpisivanja bonusa do milijuna dolara u otpremninama i dionicama.

Plaće rukovoditelja mogu se kretati od približno 100 000 do milijun dolara. Često izvršna osoba koja je usmeno pristala na ponudu za posao angažira odvjetnika koji priprema papirologiju. U tim slučajevima izvršni ugovor može biti dulji od 30 do 100 stranica i definirati sve moguće uvjete zaposlenja.

U drugim slučajevima, poslodavac priprema svoj standardni ugovor o izvršnom zaposleniku. Tijekom pregovora, stariji zaposlenik preuzima ovaj ugovor koji nudi poslodavac svom odvjetniku koji dodaje klauzule kako bi zaštitio svoje interese. Na kraju, poslodavac i zaposlenik pristaju na uvjete ugovora bez obzira na to tko je inicirao prvi nacrt ugovora.

Izvršni ugovor štiti dalekosežna prava zaposlenika; štiti i interese tvrtke. Cilj pregovora o izvršnom ugovoru je da izvršna vlast dobije što više. Istodobno, ne želi ostaviti potencijalnog poslodavca osjećaj kao da su izgubili pregovore.

Strogo se preporučuje da se savjetujete sa svojim odvjetnikom o bilo kojoj ponudi za posao koju ste dali bilo kojim starijim članovima tima počevši od razine pridružene direktorice.

Pomoću ovog predloška možete sastaviti ponude za zaposlenike viših nivoa.

Predložak pisma ponude za posao izvršnog člana tima

Datum

Ime

Adresa

Grad, država, poštanski broj

Poštovani ime kandidata:

Zadovoljstvo mi je ponuditi vam sljedeću ponudu zaposlenja u ime (naziv vaše tvrtke). Ova ponuda je uvjetovana prelaskom našeg obaveznog pregleda lijeka, primitkom vaših transkripata s fakulteta i (bilo kojim drugim nepredviđenim situacijama koje biste željeli navesti).

Titula:

Odnos za izvještavanje: Pozicija će izvijestiti (Ime i Naslov):

Opis posla i ciljevi ili ciljevi u prilogu.

Osnovna plaća: Isplaćivat će se u obrocima u dvotjednim mjesecima u iznosu od $ _________, što je ekvivalent $ _______ na godišnjoj osnovi, i podliježe odbitcima za poreze i druga odbitka kako to nalažu zakon ili pravila tvrtke.

Potencijal za bonus (ili provizija): Ako budete zadovoljavajući nakon završetka prvih 90 dana zaposlenja, i na temelju ciljeva i ciljeva dogovorenih u postupku planiranja uspješnosti s menadžerom, možda ćete biti kvalificirani za bonus. Bonus plan za ovu godinu i šire, ako takav plan postoji, zasnivat će se na formuli koju je utvrdilo društvo za tu godinu.

Bonus za potpisivanje: 10.000 USD koji se plaćaju tijekom prvog razdoblja plaćanja.

Nekonkurentni ugovor: Naš standardni nekonkurentski ugovor mora biti potpisan prije datuma početka.

Prednosti: Trenutna, standardna zdravstvena zaštita, život, invalidnost i zubno osiguranje uglavnom se osiguravaju prema pravilima tvrtke. Ispunjavanje ostalih pogodnosti, uključujući naknadu za 401 (k) i školarinu, uglavnom se odvija prema pravilima tvrtke. Doprinosi zaposlenika za plaćanje naknada za plaće određuju se godišnje.

Doplata za automobil: 500,00 USD mjesečno dodatak za automobil obično se osigurava.

Opcije dionica

Ispišite sve opcije koje bi mogla biti dostupna za kupnju izvršne vlasti. Ispišite sve opcije ili druga dionica za koja izvršna vlast ispunjava uvjete.

Odredbe za povrat dionica

Pojedinosti o tome kako će tvrtka otkupiti dionice izvršne vlasti ako izvršna vlast napusti poslodavca iz bilo kojeg drugog razloga, osim iz razloga.

Otpremnina

Ako izvršnu vlast prepusti kompanija iz bilo kojeg drugog razloga osim razloga (na primjer, nasilje, krađa, lažne aktivnosti, uznemiravanje i tako dalje), tvrtka će izvršnoj direktorici platiti šest mjeseci plaće i pokriti troškove COBRE za obitelj izvršitelja u istom vremenskom periodu. Plaćanje se naplaćuje u paušalnom iznosu nakon raskida ili se isplaćuje u redovnim rokovima plaćanja tijekom šest mjeseci. (Odredite detalje otpremnine.)

Troškovi

Objasnite sve troškove preseljenja ili druge prijelazne troškove koje će tvrtka platiti.

Vrijeme odmora i osobnog nužde isključeno

Odmor se obračunava u x.xx sati po plaći, što je ekvivalent četiri tjedna plaćenog slobodnog vremena na godišnjoj osnovi. Osobni dani za hitne slučajeve obično se prikupljaju prema pravilima tvrtke.

Telefon / naknada za putovanja

Normalni i razumni troškovi nadoknađivat će se mjesečno prema pravilima tvrtke i nakon ispunjavanja odgovarajućeg obrasca zahtjeva za troškove.

Početni datum

Mjesec, datum, godina

Vaše zaposlenje s (naziv tvrtke) je po volji, a bilo koja strana može raskinuti vezu u bilo kojem trenutku sa ili bez razloga i sa ili bez prethodne najave.

Prihvaćate da ovo pismo ponude (zajedno sa konačnim obrascem svih referentnih dokumenata (poput plana otkupa dionica, opisa posla, bonus ciljeva itd.) Predstavlja cjelokupni ugovor između vas i (naziv tvrtke) i da nikakvi usmeni ili pismeni ugovori, obećanja ili izlaganja koji nisu izričito navedeni u ovoj ponudi nisu obvezujući (naziv tvrtke).

Ako se slažete sa gornjim nacrtom, prijavite se u nastavku. Ova ponuda na snazi ​​je (uglavnom, pet radnih dana).

potpisi:

(Za tvrtku: Naziv)

Datum

(Ime kandidata)

Datum